همکاری در فروش

با معرفی مشتری کسب درآمد کنید!


به کمک سرویس همکاری در فروش (Affiliate Marketing)، شما به راحتی می‌توانید در بازاریابی خدمات و سرويس‌های سپال سهیم باشید و از ۳۰ درصد درآمد ما بهره‌مند گردید.

طرح همکاری در فروش سپال برای هر شخصی که تصمیم دارد بدون هیچ‌گونه سرمایه‌ای و تنها با دسترسی به اینترنت درآمدزایی کند مناسب است. هیچ‌گونه محدودیتی برای عضویت و کسب درآمد افراد وجود ندارد و تنها نیازمندی آن گرفتن یک کد معرف از سپال است.

در این طرح شما با معرفی صاحبین کسب و کار به سپال جهت استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی ارائه شده توسط آن، می‌توانید از درآمد سپال سهمی داشته باشید.

این درآمد از کارمزد کسر شده به ازاء هر یک از تراکنش‌های موفق ثبت شده از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی متعلق به پذیرندگان معرفی شده توسط شما تامین می‌گردد و پس از ثبت هر تراکنش موفق از این طریق، ۳۰% از کارمزد کسر شده به شما تعلق خواهد گرفت.مژده برای برنامه نویسان

اگر شما برنامه نویس هستید و برای مشتریان خود سایت طراحی میکنید میتوانید با قرار دادن کد معرف خود در پلاگین اتصال به درگاه پرداخت سپال به ازای هر تراکنش مشتری خود از سپال درآمد کسب کنید.

حتی میتوانید با کدنویسی پلاگین ها مختلف پرداخت و انتشار در مارکت های ایرانی به صورت مادام العمر از تراکنش های صورت گرفته از پلاگین خود کسب درآمد کنید بدون انکه با مشتری در تماس باشید.

برای این منظور صفحه مستندات سپال را مشاهده فرمایید


مراحل شروع همکاری با سپال


مرحله اول - عضویت در سپال و دریافت کد معرف

برای شروع فعالیت در طرح همکاری در فروش ، کافیست در سپال ثبت نام کنید و کد معرف دریافت کنید.


مرحله دوم - اعلام کد معرف خود برای پذیرندگان زیرمجموعه

این کد را به پذیرندگان زیرمجموعه خود اعلام کنید تا هنگام ثبت درخواست دریافت درگاه / لینک پرداخت اینترنتی خود، کد معرف شما را وارد کنند. به این صورت تسهیم طرح همکاری در فروش به صورت خودکار و توسط سیستم انجام می‌شود.


مرحله سوم - گزارش تراکنش‌ها و محاسبه پورسانت

همزمان با انجام هر تراکنش توسط زیرمجموعه شما، پورسانت شما محاسبه شده و در پنل شما قابل مشاهده می باشد.

همچنین می توانید گزارشی از پذیرندگان زیرمجموعه شما، میزان پورسانت کسب شده  را مشاهده فرمایید و در هر زمان درخواست تسویه موجودی حساب خود را برای ما بفرستید.


محاسبه مبلغ تقریبی پورسانت شما

در جدول زیر یکی از حالت‌های درآمدی طرح همکاری در فروش سپال (با در نظر گرفتن ۳۰% پورسانت برای همکاران معرف از ۱% کارمزد دریافتی بابت تراکنش‌های موفق ثبت شده) را مشاهده می‌کنید.

تعداد مشتری‌های جذب شده در یک ماه

میانگین تعداد تراکنش‌های موفق هر مشتری در یک ماهمیانگین مبلغ هر تراکنش موفق (ريال)جمع مبلغ تراکنش‌های موفق در یک ماه (ريال)جمع مبلغ تراکنش‌های موفق در یک ماه (ريال)جمع مبلغ تراکنش‌های موفق در یک ماه (ريال)
105002,۰۰۰,۰۰۰

10,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

100,۰۰۰,۰۰۰30,۰۰۰,۰۰۰x